گروه هنری هوم سپید همیشه همراه شماست

به سایت هوم سپید خوش آمدید:

هوم سپید به عنوان منبعی کامل و خلاق از طرح های گرافیک ایرانی، بازاری دوطرفه برای خرید و فروش طرح با موضوعات مختلف بوجود آورده است. استفاده از خدمات این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران است. لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید:

 

تعاریف

 • هوم سپید نام یک سایت دانلود و فروش طرح های گرافیکی است.
 • کاربر: اعم از طراح گرافیک به عنوان فروشنده و خریدار است.

 

مقررات عمومی

 • کلیه اصول و رویه‏‌های هوم سپید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هوم سپید حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.
 • هوم سپید، عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این سایت، تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه هوم سپید نمی باشد.
 • کاربر باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی این توافقنامه را منعقد می نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

 

امنیت

 • کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات شخصی، از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین هوم سپید مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود هوم سپید تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات شخصی کاربر می نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت هوم سپید هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

 

محرمانگی

 • هوم سپید به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست ها و مدیریت برنامه های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد فراپیک محرمانه تلقی می شود و بدون اجازه کاربر جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربر به هوم سپید اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط وی را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.
 • اطلاعات شخصی کاربر در سایت فراپیک، محرمانه تلقی می شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 • مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به هوم سپید اطلاع دهد.
 • کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارند و می توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربرباید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی کنند.

 

موارد ممنوع

طراح نمی تواند اثری را در سایت آپلود کند که حائز هر یک از شرایط ذیل است:

 • تجاوز به حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران؛
 • اثری که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می گردد؛
 • هر نوع اثر که از نظر سایت هوم سپید یا ارگان های مرتبط، نامناسب و برخلاف اخلاق حسنه پنداشته شود؛
 • ارائه اثر دارای کپی رایت بدون اجازه‏ی صاحب اثر؛
 • ارائه اثری که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد؛
 • ارائه اثری که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید؛
 • ارائه اثری که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات، مطالب گمراه کننده و یا تبلیغات دروغین و غیر منطبق با واقع باشد.

 

حقوق مالکیت فکری

 • تمام محتویات سایت فراپیک از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت و اسامی خدمات قابل ارائه و… متعلق به فراپیک می باشد و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت هوم سپید قابل فروش مجدد و بازنشر در دیگر سایت ها نیست و هر نحو سوء استفاده از محتویات سایت برای مقاصد تجاری و غیرتجاری، حق پیگرد قانونی را برای هوم سپید محفوظ می دارد.
 • استفاده از طرح های رایگان برای مقاصد تجاری و غیرتجاری (چاپ، وب، اپلیکیشن و…) بلامانع است اما بازنشر طرح های رایگان در دیگر سایت ها و به اسم ناشری دیگر و همچنین فروش در دیگر سایت ها، حق پیگرد قانونی را برای هوم سپید محفوظ می دارد.
 • کلیه حقوق مادی و معنوی هر طرح به گرافیست تعلق دارد. هر گونه سوء استفاده از طرح گرافیکی توسط خریدار از قبیل تکثیر، فروش مجدد، و … موجب پیگرد قانونی و قضایی فرد خاطی است. هوم سپید تمام تلاش خود را در راستای حفظ و حمایت از حقوق طراح انجام می دهد.
 • گرافیست با آپلود کردن هر طرح مادامیکه آن طرح در سایت هوم سپید قرار داشته باشد، حق فروش، نمایش و حسب مورد ویرایش آن را در چارچوب قوانین سایت به هوم سپید می دهد.

 

حل اختلاف

 • این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ارجاع می شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می شود و در هر حال قابل اجراست.

 

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

 • چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

 

مکاتبات

 • کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف سایت هوم پسید از طریق ایمیل به نشانی info@hoomsepid.com می باشد و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.
برو بالا